Registrácia do GOLD Trial verzie

Nižšie sa môžete zaregistrovať do GOLD Trial verzie.

Bezplatný TRIAL

prístup do akademickej knižnice

Koľko dní mám prístup k trial verzii akademickej knižnice?

Do trial verzie akademickej knižnice máte neobmedzený prístup. Chceme, aby ste si mohli pozrieť čo najviac obsahu, preto je trial verzia zriadená na úrovni GOLD preukazu. Obsahuje najširšie možnosti a sprístupní vám celú šírku dostupnej časti knižnice.

Ako si môžem následne zakúpiť plne platný preukaz do akademickej knižnice?

V každej časti knižnice nájdete možnosť prejsť ihneď na plnú verziu. Stačí si iba objednať a náš systém vám automaticky knižnicu sprístupní.

K čomu získavam prístup?

Získavate prístup do všetkých časti akademickej knižnice, pričom v každej z nich je otvorených niekoľko obsahov. Viete si ich prezerať, vypočuť alebo pozrieť. Časti knižnice sú rozdelené nasledovne: Záznamy webinárov, Produktové listy, infografiky a prehľady, žiadosti, Materiály pre sebarozvoj, Analýzy neživotného poistenia, Megarozvoj s Bernardom Koprnom.

Vyplňte svoje údaje a vyskúšajte si, aké je to mať svoj preukaz do knižnice

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vytvorenia a fungovania vášho účtu zdarma. Zásady spracovania osobných údajov